• "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2" - zbieramy Talenciaki w akcji Lidla

• Robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać naszą szkołę!

Zrób zakupy za min. 50 zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.

Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA

Przekaż TALENCIAKA wybranej przez siebie szkole.

Są trzy drogi przekazania TALENCIAKÓW szkole.  Możesz:

1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
            2. Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny - LINK
            3. Przekazać Talenciaki fizycznie danej szkole - obok wejścia, przy sekretariacie, znajduje się specjalne pudełko do którego można wrzucać Talenciaki.

Akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023 r.

Zachęcamy rodziców i mieszkańców Okrajnika do wspierania naszej Szkoły podczas zakupów w Lidlu.

• Msza Święta Dożynkowa

• Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w niedzielę 10 września br. we Mszy Świętej Dożynkowej w Kocierzu Rychwałdzkim.

• Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty!

• 1 września 2023 r. w w Szkole Podstwawoej im. Górali Żywieckich w Okrajniku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024.

O godz. 9:00 w kaplicy została odprawiona Msza Św. w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Następnie o godz. 10:00, w szkole,  uroczystej inauguracji roku szkolnego 2023/2024 dokonała Pani Dyrektor Katarzyna Bakaj, która powitała  serdecznie  wszystkich zebranych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz Wójta Gminy Łękawica Pana Tadeusza Tomiczka.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal na krótkie spotkania.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty!