• Teatrzyk w wykonaniu uczniów klasy 2

• W ramach zajęć poświęconych poznawaniu pracy w teatrze uczniowie klasy 2 samodzielnie przygotowali kukiełki, wymyślili dialogi i przedstawili swoje spektakle przed kolegami.

• Zbiórka dla schroniska - podziękowanie

• Na początku tego roku zorganizowaliśmy w szkole zbiórkę dla podopiecznych stowarzyszenia „Futrzany Los”, które prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu. Zgromadziliśmy puszki z mokrą karmą dla psów i koce. Dary naszej społeczności szkolnej na początku ferii zimowych trafiły do żywieckiego schroniska. W podziękowaniu za zbiórkę otrzymaliśmy dyplom. Cieszymy się, że choć odrobinę poprawiliśmy futrzany los.

Wszystkim zainteresowanym adopcją całkowitą zwierzaka, adopcją wirtualną, wolontariatem stałym polecamy kontakt ze schroniskiem: 572 581 615.

• bal przebierańców
          • Bal przebierańców w przedszkolu

• W ostatni dzień karnawału przedszkolaki bawiły się na balu przebierańców. Dwie księżniczki, strażak, biedronka i policjant z dumą prezentowali i wzajemnie podziwiali swoje stroje, a także rekwizyty. Jeden kolega nie zdecydował się założyć swojego przebrania i choć jego decyzja trochę nas zdziwiła, to uszanowaliśmy ją i wspólnie bawiliśmy się przy muzyce co najmniej tak różnorodnej jak nasze charaktery. W przerwie narysowaliśmy postacie, za które byliśmy przebrani, a po zabawie wyszliśmy na świeże powietrze, aby ochłonąć i chociaż trochę zgłodnieć przed obiadem, co nie było takie proste, ponieważ rodzice przygotowali nam małe co nieco. Kilka pamiątkowych fotografii wykonaliśmy aparatem Canon zakupionym z funduszy projektu Laboratoria Przyszłości.